Quız & Puzzle Book 2
Redhouse

Quız & Puzzle Book 2


₺46,75 ₺55,00 %15


Yazar: Komisyon
Barkod: 8690102764195

Bilgi Kartı

Yayın Dili İngilizce
Basım Tarihi 2016
Sayfa Sayısı 48
Kapak Kağıdı 350 gr Mat Kuşe
İç Kağıt 70 gr Kitap Kağıdı
Boyutları 195x275 mm
Baskı Sayısı 1. BASKI
Ağırlık 1
İngilizce-Türkçe sözlükçülük alanındaki uzmanlığımızı kullanarak son yıllarda İngilizce öğrenenlerin beğenisine sunduğumuz sözcük kartları setlerimizin ve kutulu test ve bulmaca oyunlarımızın gördüğü büyük ilgi, bize İngilizce test ve bulmacalardan oluşan bir dergi yayımlama fikrini verdi. Redhouse yayınları, Ağustos 2015’de Quiz & Puzzle Book 1 ile süreli yayınlar alanına adım attı. Üç ayda bir yayımlanan Redhouse Quiz & Puzzle Book, 14 farklı türde 42 test ve bulmaca içeriyor. Her sayımızdaki test ve bulmacaları tamamlayarak, orta düzeyde yaklaşık 400 İngilizce sözcük öğrenebilir ya da daha önce öğrendiğiniz sözcükleri hatırlayarak bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Ayrıca, her sayımızda bir de ödüllü bulmaca var! Ödüllü bulmacanın cevaplarını bize gönderip hediye kazanma şansını elde edebilirsiniz. Redhouse Quiz & Puzzle Book birçok test ve bulmaca çözme fırsatı sağlayarak yeni sözcükler öğrenmenize ve bilgilerinizi pekiştirmenize katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. Her sayımızda bulunan 42 farklı test ve bulmacayı, boş zamanlarınızda bir ya da iki tanesini çözerek ilerlediğiniz takdirde bir sonraki sayımız çıkana kadar bitirebilirsiniz. Tüm testleri tek seferde çözmek yerine bu testleri zamana yayarak tamamlamanız başarı oranınızı artıracaktır. Dergideki tüm test ve bulmacalar aynı düzeyde olduğu için belirli bir sırayı takip etmek zorunda değilsiniz. İkinci sayımızda bulunan test ve bulmacalar: • İngilizce-Türkçe sözcük testi • Sözcükleri resimlerle eşleştirme bulmacası • Türkçe-İngilizce sözcük testi • Sözcük avı • İngilizce eşanlamlı sözcük testi • Çapraz bulmaca • İngilizce karşıtanlamlı sözcük testi • İngilizce karşıtanlamlı sıfatları eşleştirme bulmacası • İngilizce “preposition” kullanma testi • İngilizce düzenli ve düzensiz fiiller testi • İngilizce “phrasal verbs” testi • Harfleri karışık olarak dizilmiş İngilizce sözcükleri tahmin etme bulmacası • Karışık olarak verilen harflerden değişik İngilizce sözcükler oluşturma bulmacası • Cümlelerde boş bırakılan yerleri uygun sözcük ile doldurma testleri Redhouse Quiz & Puzzle Book ile İngilizcenizi geliştirirken eğlenceli vakit geçireceğinizi umuyoruz.

Customer reviews

4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%

Review this product

Share your thoughts with other customers.

Write the Review

Reviews

Shankar Subbaraman

30 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Robert Thomas

29 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Barbara Tay

28 December 2022 Unverified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Everytime i ordered from fresh i got greenish yellow bananas just like i wanted so go for it , its happens very rare that u get over riped ones.

Sandra Langevin

8 December 2022 Unverified Purchase

Great product

Great product & package. Delivery can be expedited.

Create Review

Overall rating

Rate Features

Flavor
Value for money
Scent
Add a headline
Add a photo or video

Shoppers find images and videos more helpful than text alone.

Add a written review