Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Sitemiz, size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

Sitemiz hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Kredi kartı işlemlerini direk banka üzerinden yapmaktasınız dolayısıyla bilgilerinizin saklanma ihtimali dahi yoktur. Sitemizden satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, sitemiz veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

 

KREDİ KARTI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

Sayın Tüketici günümüz yaşam standartlarında inernet ve dolayısıyla web üzerinden alışveriş daha da yaygınlaşmakta bu durum bir takım güvenlik açıkları doğrumaktadır. Bu nedenle sanal post ile yaptığınız alışveriş kesinlikle güvenli bir alışveriş yöntemidir. Web üzerinden yapmış olduğunuz her alışverişte sanal post kullanılıyorsanız güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz, kesinlikle tarafımızdan arandığı söylense dahi asla kredi kartı numaranızı ikinci bir şahsa söylemeyin bu bağlamda hiç bir şekilde   müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklamaz saklayamaz, gerek şirket yönetimi gerekse bilgisayar başındaki bilişim operatörleri tüketicilerin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Bu bilgiler sadece ve sadece kart hamili banka ile sizin aranızda olan teknik bir konudur.

3D Secure Nedir?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırlıması için geliştirilmiş bir sistemdir.
Visa ve Master Card'ın geliştirdiği bu ''güvenli sanal alışveriş'' çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşe güvence altına alınmıştır.
Verified by Visa ve Master Card Secure Code logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve Master Card güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl Çalışır?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru-cevabı tanımlar.
Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer.
Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır.
Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder.Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.