Küçük Arı Kovanı
Yazılama

Küçük Arı Kovanı


₺78,75 ₺105,00 %25


Yazar: La Colmenıta
Barkod: 9786050036022

Bilgi Kartı

Yayın Dili Türkçe
Basım Tarihi 2007
Sayfa Sayısı 140
Kapak Kağıdı 350 gr Mat Kuşe
İç Kağıt 70 gr Kitap Kağıdı
Boyutları 135x210 mm
Baskı Sayısı 1. BASKI
Ağırlık 1
Yaşamın bu erken evresinde tiyatro çok yararlı olabileceği gibi çok zararlı da olabilir, çok dikkatli olmak gerekir... Bizim ilk gösterimimiz beş bin kişi önünde Karl Marx Tiyatrosu’nda gerçekleşti ve bu büyük tiyatroda daha sonra yirmi beş kez daha oynadık. Çocuk, tüm o çalışmalarının sonucunu yaklaşık bir saatte sergiledikten sonra, çoğu zaman ayağa kalkmış ve bu kadar müteşekkir, gülümseyen ve heyecanlanmış insanan o duygulu alkışı aldığı zaman, her sanatçıda olduğu gibi, kendini beğenmişlik termometresinin derecesinin hızla yükselmesinden kaçınamaz ve bu, bazen kontrol edilemeyebilir ve özellikle de çocuk ertesi gün okula döndüğünde ve kendisini sınıf arkadaşlarından “farklı“ hissetmeye başladığında... La Colmenita’nın temel işi bunu engellemeyi hedeflemektedir. Bugün Camila “Küçük Hamamböceği“ olabilir, yarın koronun yirmi birinci arısı olacaktır, bir sonraki gün makyajcıdır ya da perdenin arkasında diğerlerini cesaretlendirmektedir... “Mini diva“larda ya da “yıldızcıklar“lar yaratmama konusunda çok özel bir duyarlılığımız vardır. Psikologlar, “mini diva“ların ya da “yıldızcık“ların kişiliklerine, geri dönüşü olmayan zararlar verildiğini vurgulamaktadır. La Colmenita’da “etik eğitimi“ birinci sırada gelmekte ve “estetik eğitime“ öncülük etmektedir. Daha önce, çocuk oyuncular yetiştirme merakında olmadığımızı belirtmiştir ve gerçekten de, büyüdüklerinde grubumuzdan “mezun olan“ çocukların çok büyü k bir yüzdesi kendilerine sanat alanını seçmemişlerdir. Biz, sanatı bir araç olarak kullanmak ile ilgiliyiz. Dayanışma, karşılıklı saygı, disiplin, iyilik yapmak gibi insanlık değerlerinin kök salmasını sağlamak için tiyatro ve kolektif çalışma ideal birer araçtır. - Carlos Alberto Cremata (Tim), La Colmenita Genel Sanat Yönetmeni “Projenin önemli unsuru olarak, onun öncü hedefini görüyorum. Bu da çocukların her hafta kime iyilik yaptıklarını konuştukları toplantıları. Bütün bir kolektifin, oyuncuların sadece oyun için değil, ortak iyilik için her faaliyete katılmalarını, projeye kararlı bir şekilde bağlı olmalarını, sağlayan da bu... Onun içinde biraz zaman geçirdikten zonra hepimiz daha iyi insanlar oluyoruz.“ (Merkezi La Colmenita’dan bir anne) (Arka Kapak)

Customer reviews

4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%

Review this product

Share your thoughts with other customers.

Write the Review

Reviews

Shankar Subbaraman

30 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Robert Thomas

29 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Barbara Tay

28 December 2022 Unverified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Everytime i ordered from fresh i got greenish yellow bananas just like i wanted so go for it , its happens very rare that u get over riped ones.

Sandra Langevin

8 December 2022 Unverified Purchase

Great product

Great product & package. Delivery can be expedited.

Create Review

Overall rating

Rate Features

Flavor
Value for money
Scent
Add a headline
Add a photo or video

Shoppers find images and videos more helpful than text alone.

Add a written review