7 Den 8 E Lgs Matematik Hazırlık Kitabı
Omage Yayınları

7 Den 8 E Lgs Matematik Hazırlık Kitabı


₺167,30 ₺239,00 %30


Yazar: İrfan Özkaya
Barkod: 9786058191594

Bilgi Kartı

Yayın Dili Türkçe
Basım Tarihi TEMMUZ 2023
Sayfa Sayısı 216
Kapak Kağıdı 300 gr Mat Kuşe
İç Kağıt 70 gr 1. Hamur
Boyutları 195x275 mm
Baskı Sayısı 3. BASKI
Ağırlık 0,50
Sevgili Öğrenciler; Sınav maratonuna bu yaz sizlerde başlamış oldunuz. 2020 lise geçiş sınavında da öğrencilerin en çok zorlandığı ders yine matematik oldu. Bunun en büyük nedeni ise 8. sınıfa yeterli matematik donanımıyla gelememiş olmaktır. Bunun yanında soru tiplerini yeterince tanımıyor olmak, yeni nesil diye tanımlanan soruları çözememek gibi birçok sebep sayılabilir. İşte biz, yukarıda saydığımız problemleri sizler de yaşamayın diye sizlere destek olmak için bu kitabı hazırladık. Peki bu kitapta neler var? Konuların başında verdiğimiz örneklerden de göreceğiniz gibi sınavda çıkmış sorular 8. sınıf konuları da olsa 5, 6 ve 7. Sınıf kazanımlarını iyi bir şekilde bilmenizi gerektiriyor. Biz lise geçiş sınavı uygulamasının başladığı tarihten itibaren, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı tüm soruları taradık ve alt sınıf kazanımlarını gerektirecek soru tiplerini inceledik. Bu çalışma sonucunda tespit ettiğimiz konuları sizlere bu kitapla sunmaya karar verdik. Sınavda veya yayımlanan örnek sorular arasında, sizin şu anki bilgilerinizle anlayacağınız tarzda bir soru tespit ettik ve çözümünü yaptık. Çünkü bu soruların çözümü için alt sınıf kazanımları gerektiğini, sizlerin de görmesini istedik. Özet Konu Tekrarı bölümünde ayrıntıya ve gereksiz bilgilere girmeden konuları hatırlamanızı sağlayacak örneklerle kısa bir anlatım yaptık. Kavrama Testi bölümünde klasik düzeydeki soru tiplerini hatırlamanızı sağlamaya çalıştık. Geliştirme Testi bölümünde bilgi düzeyinizi bir üst aşamaya taşıyacak, Yeni Nesil Sorulara ilk adım olacak soru tipleri hazırladık. Sınav Tadında Sorular bölümünde ise Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı sınavda çıkmış sorular ve örnek sorular arasından seçtiğimiz sorularla, sizin şu anki bilgi düzeyinizle çözebileceğiniz sorular hazırladık. Böylece daha şimdiden sınav mantığını tanıyıp bir yol haritası çizmenize yardımcı olmaya çalıştık. Sevgili öğrenciler; bu kitabı okullar başlamadan önce veya okulun ilk aylarında bitirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu durumunda, varsa temel bilgi eksikliklerinizi tamamlamış ve unuttuklarınızı hatırlamış olacaksınız. Ayrıca yıl boyunca unuttuğunuz eski konulara bakabileceğiniz bir başvuru kitabı olarak ta kullanabileceksiniz. Sizleri 7’den 8’e geçerken sınava hazırlığın ilk aşamasında yalnız bırakmayacak bu kitabımızla baş başa bırakırken; tüm yıl boyunca sınava güzel bir hazırlık süreci yaşamanızı umar, sınavda da başarılar dileriz.

Customer reviews

4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%

Review this product

Share your thoughts with other customers.

Write the Review

Reviews

Shankar Subbaraman

30 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Robert Thomas

29 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Barbara Tay

28 December 2022 Unverified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Everytime i ordered from fresh i got greenish yellow bananas just like i wanted so go for it , its happens very rare that u get over riped ones.

Sandra Langevin

8 December 2022 Unverified Purchase

Great product

Great product & package. Delivery can be expedited.

Create Review

Overall rating

Rate Features

Flavor
Value for money
Scent
Add a headline
Add a photo or video

Shoppers find images and videos more helpful than text alone.

Add a written review