Reduced price! 7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu ) View larger

7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu )

1406201919

New product

7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu )

More details

Warning: Last items in stock!

23,89 TL

-40%

39,81 TL

More info

OMaGe -2 Analiz - Cebir (7. 8. sınıflar için)
 
Kitabımız: 7. 8. Sınıflar ve yeni başlayanlar için, TÜBİTAK Sınavlarına Hazırlık, Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık, Matematik Yarışmalarına Hazırlık,  Özel Okul Sınavlarına Hazırlık, Okula Yardımcı, Konu Anlatımlı, Tamamı Çözümlü Matematik ve Zekâ Problemleri için hazırlanmıştır. Kitabımız, Matematiğe ilgisi olan herkes için hazırlanmıştır. Geleceğin önemli kişileri olabilecek bugünün gençlerine rehber olmak istiyoruz. En çok da farklı örnekleri bulunan Matematik Olimpiyat Sınavları, Matematik Yarışmaları için hazırlanan öğrencilere veya bu tür organizasyonlara öğrenci yetiştiren öğretmenlere yol gösterici bir kitaptır. Çünkü konu anlatımlı olması itibariyle olimpiyat çalışmalarına yeni başlayanlar için hissedilen bir ihtiyacı karşılamaya gayret etmekteyiz.

Selam!
Selam dünyalı! Gezegenime hoş geldin. Bana ? - 19 diyebilirsin. Aslında hep yanı başında, dünyan ile iç içe olan gezegenimi tanıma ve öğrenme isteğini yerine getirmek için görevlendirildim. OMaGe de adım adım ilerlemeni takip etmek ve ihtiyaç duyduğun anlarda sana rehberlik etmek ile görevliyim. Sanırım gezegenime ilk defa adım atmış değilsin? Pek çok defa gezegenimin farklı yerlerinde dolaştı(rıldı)ğını tahmin ediyorum. Bir defa daha gezegenimin çok güzel ve bir o kadar keşfedilmeyi bekleyen yanlarına tanık olacağın keyifli bir gezintiye ne dersin? Bütün gezi boyunca dikkat etmen gerekenlerin bulunduğu gezi kataloğunu incelemekle başlayalım o zaman. Macera başlıyor!

Gezi kataloğu
Öncelikle OMa Ge nin genel hatlarını göreceksin.
Dikkatlice bakıp(!) fark ettiğin gibi (?) gezegenim başlıca dört büyük anakaradan oluşuyor. Bu büyük anakaraların şimdi ikincisini etraflıca keşfedeceğiz. Daha önce 1. tura katılanlar bu gezintiyi de beğenecektir umuyorum. İlk defa bu tur ile gezegenimi keşfe çıkanları 1. turu yapmış kabul ederek (gerektiğinde hatırlatmalar yaparak) ilerleyeceğiz.
Diğer anakaralar ne mi olacak? Onlara istersen daha sonra ayrıca gezi düzenleyebiliriz. Ama unutmaman gereken çok önemli bir sırrı vereyim. Diğer anakaraları tümüyle keşfedebilen az sayıda dünyalı olabildi bu zamana kadar. Çünkü bu gezimizde gezegenimin pek çok önemli yerini gezme zahmetine katlanamayan, mızmız çocuklar gibi 'yoruldum, anlayamıyorum' bahanesine sığınan dünyalılar diğer anakaralar şöyle dursun gezegenimin bu birinci anakarasını keşfetme zevkine bile eremediler. Diğer anakaraları keyifle gezebilmen için belli ölçüde birinci anakarayı keşfetmen gerektiğini hatırlatmalıyım. Ha unutmadan, gezimizin başarıyla sonuna ulaşanlar birçok değerli kazanım ile birlikte diğer anakaraları keşfedenler arasına girebilme onuru ile ödüllendirilirler. Şimdi sıkı durun ve ikinci anakaraya doğru gezimize başlayalım.
Uzun, yorucu ancak keşfettikçe büyük keyif alacağın yolculuk için pusula...
 
PUSULA
BÖLÜM - 1: BASİT EŞİTSİZLİKLER VE MUTLAK DEĞER
BÖLÜM - 2: KÖKLÜ İFADELER
BÖLÜM - 3: ÇARPANLARA AYIRMA
BÖLÜM - 4: 2. ve 3. DERECEDEN DENKLEMLER, EŞİTSİZLİKLER
BÖLÜM - 5: DİZİLER, ARİTMETİK ve GEOMETRİK DİZİLER
BÖLÜM - 6: TOPLAM ve ÇARPIM SEMBOLLERİ
DEFİNE HARİTASI: Çözümler

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu )

7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu )

7. 8. Sınıf Omage-2 Analiz Cebir Olimpiyat Kanguru Matematik ( Eski Baskı Veya Az Defolu )

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Ins. Monthly Total
3 7,96 TL 23,89 TL
Ins. Monthly Total
1 23,89 TL 23,89 TL
2 11,95 TL 23,89 TL
3 7,96 TL 23,89 TL
4 5,97 TL 23,89 TL

Other Cards

You can pay ones way (without installment) via all visa/mastercard/amex credit cards, also debit cards